ZAMÓW ŚNIADANIE

Śniadania Zakopane wegetariańskie, wegańskie, bez glutenu i laktozy

Ty także jesteś wegetarianinem lub weganinem albo należysz do osób uczulonych na gluten czy laktozę? Decyzja o wprowadzeniu takiej diety często podyktowana jest przede wszystkim troską o zdrowie. Często jest także koniecznością, jak na przykład w przypadku uczulenia na gluten kiedy jeden zły posiłek może doprowadzić do utraty zdrowia a w skrajnych przypadkach nawet życia. Pomimo tego, wciąż niewiele obiektów noclegowych, hoteli i restauracji podchodzi do tego tematu z otwartością i odpowiedzialnością. 

Z tego powodu, często dochodzi do sytuacji kiedy np. wegetarianie czy weganie otrzymują słabej jakości, nie zróżnicowane posiłki – zazwyczaj muszą wybrać i sami skomponować sobie posiłek ze standardowego menu odrzucając produkty zwierzęce. 

Jeszcze gorzej ma się oferta dla osób uczulonych na gluten lub laktozę, które często mylone są z chwilową modą i traktowane z lekceważeniem. 

Właśnie dlatego, że w naszym zespole także są osoby uczulone na gluten oraz weganie i wegetarianie, którzy na co dzień zmagają się ze związanymi z tym utrudnieniami, stworzyliśmy ofertę śniadaniową specjalnie dla Was. 

Byście nawet z dala od domu i ulubionych, sprawdzonych restauracji, będąc na urlopie w górach mogli cieszyć się zdrowymi, pysznymi śniadaniami wegetariańskimi, wegańskimi, bez glutenu i wolnymi od laktozy.

Śniadania wegetariańskie i wegańskie w Zakopanem

Jeśli preferujesz słodkie śniadania, zachęcamy do skosztowania naszych domowych naleśników z serem. Bezmięsne śniadania w wersji na słono to pyszne sery, świeże i chrupiące warzywa oraz pieczywo. Jeśli z kolei Twoja dieta jest całkowicie wegańska, także skomponujemy dla Ciebie zestaw na pyszne, śniadanie pełne witamin.

Bezglutenowe śniadania w Zakopanem

Osoby uczulone na gluten także mogą liczyć na pełnowartościowy, pyszny zestaw śniadaniowy z dostawą pod same drzwi! Podstawą jest oczywiście wyeliminowanie klasycznego pieczywa i mąki pszennej w przypadku placków i naleśników, które zastępujemy ich zamiennikami bez glutenu. W zestawie śniadaniowym w wersji bezglutenowej są także takie pozycje obowiązkowe jak świeże warzywa, pyszne sery i regionalne wędliny a wśród nich nasz prawdziwy hit, czyli znane i lubiane kruche kabanosy.

Śniadania dla osób nietolerujących laktozy

Jeśli należysz do coraz większej grupy osób uczulonych na laktozę, także możesz zamówić u nas pyszne śniadanie spełniające ten wymóg. Zaczynając od serów bez laktozy, przez warzywa, wędliny i pieczywo.

Zarezerwuj teraz

Śniadania Zakopane